środa, 25 listopada 2009

Pionek coraz bliżej !!


Witam. Już XIII edycja Pionka odbędzie się dnia 5-6 grudnia w Gliwicach ...

Co to jest Pionek?

Pionek, czyli gliwickie spotkania z grami planszowymi, to impreza dla młodzieży i dorosłych organizowana co kwartał przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach.

Naszym celem jest promocja gier planszowych, prezentacja wielu ciekawych tytułów i zapewnienie jak najlepszej zabawy wszystkim miłośnikiem gier.

Formuła imprezy jest prosta - otwieramy bramy MDK dla wszystkich miłośników gier planszowych i zapraszamy do wspólnej zabawy. Na wszystkich czekają tu stoły, dziesiątki gier i wspaniała atmosfera.

Podstawowe informacje

Termin: 5/6 grudzień 2009

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, ul. Barlickiego 3.

Wstęp: 3 zł

Kontakt: portal@wydawnictwoportal.pl

Więcej na www.pionek.gry-planszowe.pl

1 komentarz:

  1. Hej :)
    Grobowiec Króla Nieumarłych to moja pierwsza prawdziwa gra planszowa - obecnie posiadam 5 części i poluję na szóstą. Gra jest rewelacyjna, choć nie mam jeszcze doświadczenia z innymi grami np Magią i mieczem, czy podobnymi. Sądząc po tym jak ciężko jest zdobyć jakąkolwiek część i że każda sprzedawana gra od razu zyskuję nabywcę wnioskuję, że zainteresowanie tą serią jest ciągle żywe, albo może się powoli odradza. Na youtube polskim niestety nie ma żadnej recenzji, a szkoda. Będziesz jeszcze pisał na blogu? Trochę już lat minęło od ostatniego wpisu. Blog super, wiele się dowiedziałam, choć jeszcze nie przeczytałam wszystkiego :) Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń